Jarné opelenie

Kvety a rastliny Šetriče obrazovky : jarné opelenie

Jarné opelenie Šetriče obrazovky

Jarné opelenie animovaný Šetrič obrazovky

Jarné opelenie Šetrič Obrazovky
Páči sa vám? Stačí len kliknúť!
Komentovať!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious

Jar je tu a motýle robia svoju prácu, bude z kvetu na kvet opeľovať kvety na vyplnenie obrazovky s kvetmi všetkých farieb a týmto spôsobom si môžete vychutnať všetky farby z obrazovky počítača. S týmto šetrič obrazovky, budete naplnení radosťou svoj ​​deň zakaždým, keď zapnete počítač. Vďaka opeľovanie hmyz, rastliny, zabezpečiť ich potomkov, a rôzne druhy kvetov, môžu pokračovať v raste, plnenie celé pole, ako je tento krásny poli červené vlčie maky.

Viete, čo je opeľovanie? Je to proces, v ktorom peľ z jednej rastliny dosiahnuť ovules v inom, a tak nová semená sú vytvorené vytvárať nové rastliny. Úloha opeľujúceho kvetín sa vykonáva lietajúci hmyz, ako sú včely alebo motýľov. Niektoré rastliny jednoducho nechať lietania peľ a ide lietajúce do ženských orgánov iných rastlín.. Stiahnite si šetrič obrazovky Jarné opelenie kliknutím na tlačidlo «Stiahnutiu», je to bezplatná služba Gifmania. Tento šetrič obrazovky je súčasťou tematickej zbierky Kvety a Rastliny, pretože sú organizované tak, že je to pre vás jednoduchšie sa k nám dostanete, ak ste veľkým fanúšikom Kvety a Rastliny Súbory na stiahnutie sú zadarmo, a to šetrič obrazovky bol stiahnutý 24 krát, čo znamená, že je to veľmi populárne. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomôže ochrániť váš počítač, pretože je úplne zadarmo a spoľahlivý. Tento šetrič obrazovky má rating 7 od užívateľov, ktorí si ju a je to časť našej zbierky z 2010-10-19 19:10:55, deň, v ktorom bolo uvedené na našej databáze. Dúfame, že sa vám bude páčiť a že vám pomôže ochrániť váš operačný systém Windows počítač. Tento šetrič obrazovky v Slovenských je bez, patrí do kategórie: Kvety a Rastliny. Jedná sa o softvér Gifmania, takže môžete veriť ich kvalitu. Je verzia 1.0výrobku je k dispozícii pre operačné systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný šetrič obrazovky Jarné opelenie z Kvety a Rastliny na stiahnutie zadarmo a starať sa o obrazovky s šetrič obrazovky
7

Hodnotenie vychádza na 630 názory užívateľov

Hodnotiť tento Šetrič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STIAHNUTIU
Stiahnuté 24 krát
VRÁTIŤ SA
6
6 z 10 - 65 hlasov
Č 499 Top
STIAHNUTIU
Stiahnuté 5284 krát

Tento šetrič obrazovky sa vzťahuje na ploche kvetov. Môžete dať farbu na monitore vášho počítača a ozdobte. Pomocou tohto šetriča, na jar príde do vášho počítača. Na pozadí bielej Magnolie, sedmokráska na nepopísateľný rose farbu krytu displeja na výstavbu koberec kvetov.

9
9 z 10 - 474 hlasov
Č 344 Top
STIAHNUTIU
Stiahnuté 8746 krát

Animácie mnohých kvetov zdobí roztomilý fotografií o mačiatka. Kvety sú skvelým zdrojom vyzdobiť scenáre, vytvára atraktívne a romantické skladby. Tento šetrič obrazovky kombinuje dva prvky prírody, kvetov a zvierat. Mačky, ktoré sa objavujú na týchto fotografiách sú veľmi chlpaté. Mačiatka milujú hrať s kvetinami a okvetnými lístkami. Ak máte radi jar týchto mačkovitých šeliem, stiahnite si túto animáciu. Kvety sú svetlé farby, ako je ružová, červená, fialová, žltá a oranžová.