Víla dom

Hračkách a pre deti Šetriče obrazovky : víla dom

Víla dom Šetriče obrazovky

Víla dom animovaný Šetrič obrazovky

Víla dom Šetrič Obrazovky
Páči sa vám? Stačí len kliknúť!
Komentovať!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious

V tejto animácii vidíme, ako víla letí po lese, ktorý opúšťa svoje magické prášok na stromoch. Táto krásna krajina sa skladá z malého domu skryté medzi stromami v lese, cesty, most a vegetácie. Tento dom patrí víla Vidia od spoločnosti Disney. Ak si myslíme, že na domoch, kde žijú víly, iste si tiež predstaviť, krásny dom v lese plnom farieb a magických predmetov. Tiež sa zdá, krásne miesto k životu veľmi pokojnú cestu.

Vybraný magické bytosti žiť miestom sú väčšinou lesné čistiny, kde slnečné svetlo svieti a stromy v lese v okolí. Víly chrániť všetky živej prírody ako kvety, stromy a zvieratá. V tejto animácii vidíme Vidia čarovná víla z Disney víly povolenia. Ona letí stromy opúšťajú svoj ​​čarovný prach v atmosfére. Vďaka rozprávkové prachu môže preletieť kúzelnom lese a chrániť ju od ostatných bytostí.. Stiahnite si šetrič obrazovky Víla dom kliknutím na tlačidlo «Stiahnutiu», je to bezplatná služba Gifmania. Tento šetrič obrazovky je súčasťou tematickej zbierky Hračkách a pre Deti, pretože sú organizované tak, že je to pre vás jednoduchšie sa k nám dostanete, ak ste veľkým fanúšikom Hračkách a pre Deti Súbory na stiahnutie sú zadarmo, a to šetrič obrazovky bol stiahnutý 27 krát, čo znamená, že je to veľmi populárne. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomôže ochrániť váš počítač, pretože je úplne zadarmo a spoľahlivý. Tento šetrič obrazovky má rating 8 od užívateľov, ktorí si ju a je to časť našej zbierky z 2010-10-20 10:10:29, deň, v ktorom bolo uvedené na našej databáze. Dúfame, že sa vám bude páčiť a že vám pomôže ochrániť váš operačný systém Windows počítač. Tento šetrič obrazovky v Slovenských je bez, patrí do kategórie: Hračkách a pre Deti. Jedná sa o softvér Gifmania, takže môžete veriť ich kvalitu. Je verzia 1.0výrobku je k dispozícii pre operačné systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný šetrič obrazovky Víla dom z Hračkách a pre Deti na stiahnutie zadarmo a starať sa o obrazovky s šetrič obrazovky
8

Hodnotenie vychádza na 1645 názory užívateľov

Hodnotiť tento Šetrič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STIAHNUTIU
Stiahnuté 27 krát
VRÁTIŤ SA
8
8 z 10 - 6 hlasov
Č 1217 Top
STIAHNUTIU
Stiahnuté 2267 krát

V tomto voľnom šetrič obrazovky môžete vidieť, ako sa kúsky skladačky do seba zapadajú 3D puzzle. Puzzle ako vidíte tu boli skvelá zábava pre deti rôznych generácií. V súčasnej dobe, aj napriek nárastu nových technológií, hádanky sú stále veľmi populárne hračka medzi deťmi. Okrem tradičnej puzzle, tiež puzzle možno vykonať on-line, s obrázkami o vašich obľúbených postáv. Kusy v oranžovej, žltej a hnedej farby padajú na svoje miesto nekonečné puzzle v 3 rozmeroch.

6
6 z 10 - 12 hlasov
Č 1349 Top
STIAHNUTIU
Stiahnuté 2693 krát

V tejto animácii sú dve pekné víla lietania na oblohe. Pekné a očarujúce šetrič obrazovky, s ktorým si môžete oddýchnuť kedykoľvek. Nymfy sú osvetlená slnečným lúčom. Jeden z fantastických tvorov je blondína a na sebe zelené šaty a žlté topánky. Druhá víla má hnedé vlasy a nosí dlhé fialové šaty. Obaja majú malé biele krídla, ktoré sa pohybujú, aby letiaci vzduchom. Podľa tradície, sú ochrancovia a strážcovia prírody. Ak si chcete vyzdobiť svoj ​​monitor s týmito fantastickými tvormi, stiahnite si tento pohyblivého obrazu.