Hračka noc

Hračkách a pre deti Šetriče obrazovky : hračka noc

Hračka noc Šetriče obrazovky

Hračka noc animovaný Šetrič obrazovky

Hračka Noc Šetrič Obrazovky
Páči sa vám? Stačí len kliknúť!
Komentovať!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious

Bezplatne šetrič obrazovky, kde vidíme hračku mesiac a hračky hviezdy. Niektoré ozdoby hviezd a mesiaca sú pekné na výzdobu miestnosti akéhokoľvek dieťaťa, ako je to docela šetrič obrazovky je ideálny pre deti, ktoré začínajú používať počítač a naučiť sa používať. Príspevok na sociálnych sieťach tohto detského šetrič obrazovky a zdieľať s kýmkoľvek budete chcieť.

Nočná hračky obrazovky, mesiac a hviezdy ako hladké a mäkké hrany. Hračky v noci, ako mesiac a hviezdy v strope miestnosti.. Stiahnite si šetrič obrazovky Hračka Noc kliknutím na tlačidlo «Stiahnutiu», je to bezplatná služba Gifmania. Tento šetrič obrazovky je súčasťou tematickej zbierky Hračkách a pre Deti, pretože sú organizované tak, že je to pre vás jednoduchšie sa k nám dostanete, ak ste veľkým fanúšikom Hračkách a pre Deti Súbory na stiahnutie sú zadarmo, a to šetrič obrazovky bol stiahnutý 30 krát, čo znamená, že je to veľmi populárne. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomôže ochrániť váš počítač, pretože je úplne zadarmo a spoľahlivý. Tento šetrič obrazovky má rating 8 od užívateľov, ktorí si ju a je to časť našej zbierky z 2012-11-13 12:11:04, deň, v ktorom bolo uvedené na našej databáze. Dúfame, že sa vám bude páčiť a že vám pomôže ochrániť váš operačný systém Windows počítač. Tento šetrič obrazovky v Slovenských je bez, patrí do kategórie: Hračkách a pre Deti. Jedná sa o softvér Gifmania, takže môžete veriť ich kvalitu. Je verzia 1.0výrobku je k dispozícii pre operačné systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný šetrič obrazovky Hračka Noc z Hračkách a pre Deti na stiahnutie zadarmo a starať sa o obrazovky s šetrič obrazovky
8

Hodnotenie vychádza na 14 názory užívateľov

Hodnotiť tento Šetrič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STIAHNUTIU
Stiahnuté 30 krát
VRÁTIŤ SA
8
8 z 10 - 235 hlasov
Č 544 Top
STIAHNUTIU
Stiahnuté 5492 krát

V tejto animácii vidíme, ako víla letí po lese, ktorý opúšťa svoje magické prášok na stromoch. Táto krásna krajina sa skladá z malého domu skryté medzi stromami v lese, cesty, most a vegetácie. Tento dom patrí víla Vidia od spoločnosti Disney. Ak si myslíme, že na domoch, kde žijú víly, iste si tiež predstaviť, krásny dom v lese plnom farieb a magických predmetov. Tiež sa zdá, krásne miesto k životu veľmi pokojnú cestu.

5
5 z 10 - 154 hlasov
Č 436 Top
STIAHNUTIU
Stiahnuté 5672 krát

Draci uniknúť lietanie z obrazovky. Stiahnite si šetrič obrazovky a budete pamätať radosť z hrania s drakmi. Spomeňte si na emócie vytvorenie jediného draka a letí to. Títo draci rôznych farieb, aby vaše PC hravý miesto. Draci pozrite sa cez obrazovku v tejto animované. Je to pekný šetrič obrazovky, kde si môžete prezrieť farebné drakmi, ako sa pohybujú až do neba. Určite to animácia bude páčiť najmä deťom, pretože je to dieťa témou detstva hry. To bude tiež poteší pamätníkov.