Draci

Hračkách a pre deti Šetriče obrazovky : draci

Draci Šetriče obrazovky

Draci animovaný Šetrič obrazovky

Draci Šetrič Obrazovky
Páči sa vám? Stačí len kliknúť!
Komentovať!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious

Draci uniknúť lietanie z obrazovky. Stiahnite si šetrič obrazovky a budete pamätať radosť z hrania s drakmi. Spomeňte si na emócie vytvorenie jediného draka a letí to. Títo draci rôznych farieb, aby vaše PC hravý miesto. Draci pozrite sa cez obrazovku v tejto animované. Je to pekný šetrič obrazovky, kde si môžete prezrieť farebné drakmi, ako sa pohybujú až do neba. Určite to animácia bude páčiť najmä deťom, pretože je to dieťa témou detstva hry. To bude tiež poteší pamätníkov.

Púšťanie draka je zábava činnosť, ktorá rodičia často so svojimi deťmi. Drak je hračka skladajúci sa z membrány tkaniny alebo papiera, ktorý fúka vietor, vďaka synovi. Tie sa zvyčajne používajú svetlé farby, aby to vyzeralo, pekný efekt, kedy draci letí vysoko na oblohe. Okrem zábavy pri pozrite sa, je to tiež zábava vytvoriť si vlastný draka.. Stiahnite si šetrič obrazovky Draci kliknutím na tlačidlo «Stiahnutiu», je to bezplatná služba Gifmania. Tento šetrič obrazovky je súčasťou tematickej zbierky Hračkách a pre Deti, pretože sú organizované tak, že je to pre vás jednoduchšie sa k nám dostanete, ak ste veľkým fanúšikom Hračkách a pre Deti Súbory na stiahnutie sú zadarmo, a to šetrič obrazovky bol stiahnutý 25 krát, čo znamená, že je to veľmi populárne. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomôže ochrániť váš počítač, pretože je úplne zadarmo a spoľahlivý. Tento šetrič obrazovky má rating 5 od užívateľov, ktorí si ju a je to časť našej zbierky z 2008-01-18 08:04:35, deň, v ktorom bolo uvedené na našej databáze. Dúfame, že sa vám bude páčiť a že vám pomôže ochrániť váš operačný systém Windows počítač. Tento šetrič obrazovky v Slovenských je bez, patrí do kategórie: Hračkách a pre Deti. Jedná sa o softvér Gifmania, takže môžete veriť ich kvalitu. Je verzia 1.0výrobku je k dispozícii pre operačné systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný šetrič obrazovky Draci z Hračkách a pre Deti na stiahnutie zadarmo a starať sa o obrazovky s šetrič obrazovky
5

Hodnotenie vychádza na 1078 názory užívateľov

Hodnotiť tento Šetrič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STIAHNUTIU
Stiahnuté 25 krát
VRÁTIŤ SA
6
6 z 10 - 12 hlasov
Č 1349 Top
STIAHNUTIU
Stiahnuté 2693 krát

V tejto animácii sú dve pekné víla lietania na oblohe. Pekné a očarujúce šetrič obrazovky, s ktorým si môžete oddýchnuť kedykoľvek. Nymfy sú osvetlená slnečným lúčom. Jeden z fantastických tvorov je blondína a na sebe zelené šaty a žlté topánky. Druhá víla má hnedé vlasy a nosí dlhé fialové šaty. Obaja majú malé biele krídla, ktoré sa pohybujú, aby letiaci vzduchom. Podľa tradície, sú ochrancovia a strážcovia prírody. Ak si chcete vyzdobiť svoj ​​monitor s týmito fantastickými tvormi, stiahnite si tento pohyblivého obrazu.

7
7 z 10 - 6 hlasov
Č 1008 Top
STIAHNUTIU
Stiahnuté 2441 krát

Táto bezplatná šetrič obrazovky je špeciálne navrhnutý pre deti. Rozkošný medvedík pokojne spí, s nočným lampy na, dobre pokrytá jeho kvety dekou. Je to tiež dobrý spôsob, ako poslať malé chlapca do postele, keď je čas, s týmto pokojné šetrič obrazovky. Zdieľajte so svojimi priateľmi Táto bezplatná šetrič obrazovky, môžete zverejniť ju na sociálnych sieťach!